Libertas

Obavijest korisnicima: Uvođenje Eura

Poštovani korisnici, 
od 1.siječnja 2023. euro postaje službena valuta u Republici Hrvatskoj. Hrvatska tako postaje 20. zemlja u kojoj je euro službena valuta, a već ga upotrebljava oko 340 milijuna građana Europske unije.


Sukladno tome, od prvog dana 2023. godine, Euro se može koristiti kao platežno sredstvo prilikom korištenja usluga javnog prijevoza. 
Proces prilagodbe zasigurno će biti obilježen različitim izazovima, pogotovo od 01.01.2023. – 15.01.2023. za vrijeme kojeg će biti aktivan dvovalutni sustav plaćanja, tijekom kojeg će se koristiti i kune i euri).

  
Kako bi prilikom korištenja usluga Libertasa osigurali što protočniji i jednostavniji javni prijevoz,  Libertas Dubrovnik obavio je sve potrebne pripreme, a korisnike naših usluga molimo da pripreme potrebne količine sitnog novca i točan ili što točniji iznos, na čemu vam unaprijed zahvaljujemo.

icon calendar 29.12.2022.

icon vijesti JOŠ NOVOSTI

Potpisan ugovor o nabavci dva električna autobusa

icon calendar 19.01.2026. | Libertas


IZMJENE TRASE LINIJE BROJ 6 i 9

icon calendar 19.01.2026. | Stanje na cestama


Zbog radova na Kantafigu, niz izmjena u prometovanju

icon calendar 16.01.2026. | Stanje na cestama


RADNO VRIJEME: Sveta tri kralja

icon calendar 05.01.2026. | Prodajna mjesta